Free Web Promotion
Free Web Promotion
HOME knopje Laatste nieuws knopje Gastenboek knopje Feedback knopje Link naar ons
MENU
Home
Geschiedenis
Ons bestuur
Het reglement
Ons lokaal
Onze sponsors
De dames
Aansluiten
Linkpartner worden
 
WTC leden
Registreren
Login leden
Fotoboek
Uitloggen
 
WTC administrator
Login Admin PloegA
Login Admin PloegB
Login Admin PloegC
Login beheerder
 
BEZOEKERS

 

Organogram van het bestuur :

De Voorzitter : DESTERKE CLEMENT
GSM 0475/38.11.87
E - mail : clement.desterke@telenet.be
Contact formulier
Verantwoordelijke voor : Het voorzitten van alle maandelijkse vergaderingen.
De verstandhouding tussen club en sponsors onderhouden.
Verantwoordelijke jaarlijks steakfestijn.
Uitstippelaar zondagsrit Ploeg A.
Wegkapitein;

De Ondervoorzitter : VAN PETEGEM MARTIN
GSM : 0479/75.99.75
E-mail : vanpetegemmartin@gmail.com
Contact formulier
Verantwoordelijke voor :
Uitstippelaar zondagsrit Ploeg A.
Verantwoordelijke jaarlijks steakfestijn.
Uitstippelaar zondagsrit Ploeg A.
Wegkapitein

De Secretaris : COUSSERIER HANS
GSM 0496/69.67.12
E-mail : hanscousserier@outlook.be
Contacteer formulier
Verantwoordelijke voor :
Bijeenroeping van de bestuursleden bij elke maandelijkse vergadering.
Bijhouden secretariaat.
Bijhouden alle documenten.

De Penningmeester : DE VLEESCHAUWER MARC
GSM 0494-64.15.93
E-mail : marc.de.vleeschauwer1@telenet.be
Contact formulier
Verantwoordelijke voor :
Bijhouden financiële rekeningen i.s.m. Roos Bart.
Uitstippelaar zondagsrit Ploeg B.

Bestuurslid : BUWEZ MICHEL
GSM 0479.31.79.82
E-mail : michelbuwez@skynet.be
Contact formulier
Verantwoordelijke voor :
Wegkapitein.
Bijhouden en stockeren materiaal.
Materiaalmeester
Clubfotograaf

Bestuurslid : DE BLEEKER ERIC
GSM 0498.50.36.86
E-mail : debleeker.eric@skynet.be
Contact formulier
Verantwoordelijke voor :
Materiaalmeester.
Wegkapitein.
Uitstippelaar zondagsrit Ploeg B.

Bestuurslid : ROOS BART
GSM 0476.81.72.00
E-mail : bart.roos@skynet.be
Contact formulier
Verantwoordelijke voor : Jeugdbeleid.
Bijhouden financiële rekeningen i.s.m. De Vleeschauwer Marc.
Uitstippelaar zondagsrit Ploeg B.
Bijhouden algemeen klassement.
Prikbord in het lokaal

Bestuurslid : BUWEZ ANNELIEN
GSM 0478.24.87.78
E-mail : annelienbuwez@skynet.be
Contact formulier
Verantwoordelijke voor : C-ploeg
Uitstippelaar ritten Ploeg C.
Uitstippelaar speciale ritten
Wegkapitein

Bestuurslid : BLONDELLE DAVID
GSM 0474.53.35.19
E-mail : david.blondelle@telenet.be
Contact formulier
Verantwoordelijke voor : Uitstippelaar zondagsrit Ploeg A.

Bestuurslid : DEBAETS GEERT
GSM 0477.30.76.05
E-mail : geert.debaets@telenet.be
Contact formulier
Verantwoordelijke voor : Uitstippelaar zondagsrit Ploeg A.
BAR-man eetfestijnen.

Algemene info :

Erevoorzitter sinds 1996 Maroye Lucien sinds 1987 tot 1995
Erevoorzitter sinds 2007 Beke Paul sinds 1996 tot 2006

In Memoriam :

De Clercq Frans Stichter van de club van 1983 tot heden Overleden in 2002
Ternoot Danny Eerste voorzitter vd club en groepsbegeleider van 1983 tot 1986 Overleden in 1999
Mostinckx Robert Penningmeester van 1983 tot 1991 Overleden in 1999
Van den Bossche Hubert Groepsbegeleider van 1999 tot 2007 Overleden in 2007
Maroye Lucien Voorzitter van 1987 tot 1995 Overleden in 2011
Ronny Piens Clublid Overleden in 2015

De statistieken over de jaren heen van het kampioenschap zien er als volgt uit :

1984: Maroye Lucien
1985: Haegeman Michel
1986: Van der Putten Roland
1987: Haegeman Michel
1988: Mostinckx Robert
1989: De Temmerman Pascal
1990: De Bleeker Eric 1260km
1991: De Temmerman Pascal 1793km
1992: Haegeman Michel ???
1993: Volkaert Danny 2250km
1994: Bockelandt Edwin 1651km
1995: De Vleeschauwer Marc en Mostinckx Robert 1709km
1996 De Vleeschauwer Steven 2024km
1997: De Vleeschauwer Marc 1927km
1998: De Sitter Dirk 2206km
1999: De Temmerman Pascal 2039km
2000: De Roe Willy 2004km
2001: Verhaeghe Giovanni, De Vos Stefaan en Van Wymeersch Marnic 2256km
2002: Verhaeghe Giovanni 2301km
2003: Verhaeghe Giovanni, De Vleeschauwer Marc en Ramsdam Sofie 2301km
2004: De Vleeschauwer Marc 2451km
2005: Pieteraerents Joan 2759km
2006: Pieteraerents Joan 2485km
2007:
Kampioen : Blondelle Luc 2344km
Jongerenkampioen : Balcaen Kristof 1686km
Bergkoning : De Vleeschauwer Marc 1198km
2008:
Kampioen : Bockelandt Edwin 2824km
Jongerenkampioen : Roos Bart 1847km
WTC Award : Demets Erik
2009:
Kampioen : De Neve Hans 2813km
Jongerenkampioen : Aerts Geert alias Firmin 2209km
2010:
Kampioen : Verhoeye Gino 2902km
Jongerenkampioen : Wangermez 2817km
Ladies-kampioene : Hietbrink Greta 1014km
2011:
Kampioen A : Papegnies Rudy 2657km
Kampioen B : De Vleeschauwer Marc 2218km
Jongerenkampioen : Hamid Karim 1660km
Kampioen C : De Roe Jeannette 1186km
2012:
Kampioen A : Muylaert Patrick en Debaets Geert 2759km
Kampioen B : Buwez Michel1825km
Kampioen C : De Sutter Arlette 1459km
2013:
Kampioen A : Debaets Geert met 2631 km.
Kampioen B : Cousserier Hans met 1925 km.
Kampioen C : Rapol Veerle met 1101 km.
2014:
Kampioen A : Debaets Geert en Muylaert Patrick met 3119 km.
Kampioen B : Grenson Rudy met 2300 km.
Kampioen C : Van Wittenberghe Christine met 1252 km.
2015:
Kampioen A : Van PETEGEM Martin met 2519 km.
Kampioen B : GRENSON Rudy
Kampioen C : BOCKELANDT Edwin met 1179 km.
 
Disclaimer Privacy Contact

© - WTC De Vlaamse Ardennen

UP