Algemene info :

- Erevoorzitter sinds 1996, Maroye Lucien,sinds 1987 tot 1995.
- Erevoorzitter sinds 2007,Beke Paul,sinds 1996 tot 2006.

In Memoriam :

- De Clercq Frans: stichter van de club van 1983 tot heden, overleden in 2002.
- Ternoot Danny: 1ste voorzitter van de club en groepsbegeleider van 1983 tot 1986, overleden in 1999.
- Mostinckx Robert: penningmeester van 1983 tot 1991, overleden in 1999.
- Van den Bossche Hubert, groepsbegeleider van 1999 tot 2007, overleden in 2007.
- Maroye Lucien: voorzitter van 1987 tot 1995, overleden in 2011.
- Ronny Piens: Clublid, overleden in 2015.
- Eric Debleeker: gewezen bestuurslid, overleden op 7 december 2018.

De statistieken over de jaren heen van het kampioenschap :

1984: Maroye Lucien
1985: Haegeman Michel
1986: Van der Putten Roland
1987: Haegeman Michel
1988: Mostinckx Robert
1989: De Temmerman Pascal
1990: De Bleeker Eric 1260km
1991: De Temmerman Pascal 1793km
1992: Haegeman Michel ???
1993: Volkaert Danny 2250km
1994: Bockelandt Edwin 1651km
1995: De Vleeschauwer Marc en Mostinckx Robert 1709km
1996 De Vleeschauwer Steven 2024km
1997: De Vleeschauwer Marc 1927km
1998: De Sitter Dirk 2206km
1999: De Temmerman Pascal 2039km
2000: De Roe Willy 2004km
2001: Verhaeghe Giovanni, De Vos Stefaan en Van Wymeersch Marnic 2256km
2002: Verhaeghe Giovanni 2301km
2003: Verhaeghe Giovanni, De Vleeschauwer Marc en Ramsdam Sofie 2301km
2004: De Vleeschauwer Marc 2451km
2005: Pieteraerents Joan 2759km
2006: Pieteraerents Joan 2485km
2007: Kampioen : Blondelle Luc 2344km
Jongerenkampioen : Balcaen Kristof 1686km
Bergkoning : De Vleeschauwer Marc 1198km
2008: Kampioen : Bockelandt Edwin 2824km
Jongerenkampioen : Roos Bart 1847km
WTC Award : Demets Erik
2009: Kampioen : De Neve Hans 2813km
Jongerenkampioen : Aerts Geert alias Firmin 2209km
2010: Kampioen : Verhoeye Gino 2902km
Jongerenkampioen : Wangermez 2817km
Ladies-kampioene : Hietbrink Greta 1014km
2011: Kampioen A : Papegnies Rudy 2657km
Kampioen B : De Vleeschauwer Marc 2218km
Jongerenkampioen : Hamid Karim 1660km
Kampioen C : De Roe Jeannette 1186km
2012: Kampioen A : Muylaert Patrick en Debaets Geert 2759km
Kampioen B : Buwez Michel1825km
Kampioen C : De Sutter Arlette 1459km
2013: Kampioen A : Debaets Geert met 2631 km.
Kampioen B : Cousserier Hans met 1925 km.
Kampioen C : Rapol Veerle met 1101 km.
2014: Kampioen A : Debaets Geert en Muylaert Patrick met 3119 km.
Kampioen B : Grenson Rudy met 2300 km.
Kampioen C : Van Wittenberghe Christine met 1252 km.
2015: Kampioen A : Van Petegem Martin met 2519 km.
Kampioen B : Grenson Rudy
Kampioen C : Bockelandt Edwin met 1179 km.
2016: Kampioen A : Debaets Geert.
Kampioen B : Grenson Rudy.
Kampioen C : De Roe Jeannette.
2017: Kampioen A : Debaets Geert.
Kampioen B : Grenson Rudy.
Kampioen C : De Sutter Arlette.
2018: Kampioen A : Debaets Geert en Mangeleer Joris met 2752 km.
Kampioen B : Sandra Donie met 2053 km.
Kampioen C : Van Muylem met 1240 km.

Jarigen deze week


- voorlopig niemand!

Laatste Nieuws

De club kampioenen zijn bekend!
- A ploeg : De Lange Geoffrey
- B ploeg : Paternoster Anne
- C ploeg : Roelandt Tanja

Weer

Bezoekers

Sponsors